Wednesday , November 25 2015

زایمان در استان اردبیل رایگان شد

خبرگزاری ایرنا: دکتر فرهاد پورفرضی روز یکشنبه در بازدید ازمرکز درمان بستر شهرستان نیر در گفت و گو باخبرنگار ایرنا افزود: هزینه های مربوط به زایمان در این بیمارستان ها را دولت تامین می کند.

وی همچنین از کاهش هزینه بستری و درمان در بیمارستان ها خبر داد و گفت: این کاهش امسال 10 درصد تخمین زده می شود.

این مقام مسوول به گسترش خدمات درمانی در روستاها اشاره کرد و افزود: تیم های سلامت روستایی تا دو برابر افزایش خواهد یافت و هم اکنون در حال جذب پزشک به همین منظور در استان هستیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل همچنین از احداث بیمارستان 500 تختخوابی در این استان خبر داد و گفت: مجوز ساخت این بیمارستان از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی اخذ شده است.

پورفرضی همچنین به خدمات نوروزی این دانشگاه اشاره کرد و گفت: طرح نوروزی دانشگاه در قالب طرح سلامت و امداد نوروزی در حال اجراست و تا 15 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

به گفته وی در اجرای این طرح 250 نفر در 39 پایگاه فوریت پزشکی با 50 آمبولانس و2 دستگاه اتوبوس آمبولانس به مسافران نوروزی خدمات پزشکی و درمانی ارایه می کنند.

فرماندار شهرستان نیر هم به کمبود امکانات درمان بستر این شهرستان اشاره کرد و خواستار تجهیز این مرکز و افزایش دستگاه های دیالیز شد.

میرفخرالدین زاهد به تحویل زمین برای احداث بیمارستان هم اشاره کرد و خواستار تسریع در احداث بیمارستان 33 تختخوابی شهرستان نیر شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


شش + = 14

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>